Prenájom žeriavu a pomoc na stavbe

prenajom-zeriavu-a-pomoc-na-stavbe

Pomôžeme vám pri práci na stavbách rôznych kategórií, ako aj stavby rodinných domov, bytoviek, hál, presune materiálov či podobných činností.

V súčasnosti sa však na stavbách, rekonštrukciách či pri presune techniky nezaobídete bez spoľahlivého mobilného žeriavu. Preto využite naše služby, prenájmite si naše žeriavnícke práce a my vám pomôžeme pri realizovaní vášho projektu.

 

Akým žeriavom vám pomôžeme?

Momentálne našim klientom pomáhame pri prácach rôzneho zamerania pomocou mobilného autožeriavu Liebherr. Dĺžka jeho mechanického ramena predstavuje až 38 m do výšky, vďaka čomu sa dostaneme aj na ťažko dostupné miesta. Nosnosť žeriavu predstavuje až 30 ton. Nie je problém dostať sa ani na komplikovaný terén. Mobilné žeriavy tak predstavujú nenahraditeľných pomocníkov pri ťažkých prácach.

Mobilný autožeriav Liebherr 

 

Prenájom žeriavu od odborníkov

Na trhu pôsobíme už od roku 2001 a počas nášho dlhého pôsobenia sme pomohli klientom pri projektoch rôzneho zamerania. Vďaka našim skúsenostiam dokážeme zeefktívniť vašu prácu a dodržiať tak stanovené termíny. Prezrite si naše galérie a nahliadnite do našich realizovaných projektov.

Kontaktuje nás

NEPREHLIADNITE

ZDIEĽAJTE

GALÉRIA